بادا

از چه نوع مصالحی استفاده کنیم؟ - بادا

استفاده کردن از مصالح ساختمانی در مواقع بسیاری مورد نیاز خواهد بود اما چه نوع مصالحی باید در چه محلی مصرف شود؟ طبیعتا برای ساخت بخش های مختلف سازه باید از مصالح متفاوتی استفاده شود چرا که میزان مقاومت و همچنین کیفیت مصالح با یکدیگر متفاوت است و چنانچه در محل مناسب به کار برده شود بهترین نتیجه را خواهد داشت. بتن به عنوان یکی از کاربردی ترین انواع مصالح ساختمانی شناخته می شود که امکان استفاده در بخش های مختلف سازه را داشته و با استفاده از آن می توانید مقاومت بالایی را به ارمغان آورید. در ادامه توضیحات کامل تری در خصوص قیمت سیمان ارائه نموده ایم:

 

انواع بلوک ساختمانی

بلوک های ساختمانی تنها در بلوک های قدیمی خلاصه نمی شوند و امروزه شاهد ارائه انواع اقسام مختلف بلوک ها هستیم. یکی از اصلی ترین مواردی که سبب تمایز بلوک ها شده، کیفیت و خلوص بلوک است. در صورتی که یکی از مواد اولیه بلوک کمتر از حد مشخص شده باشد طبیعتا کیفیت محصول نیز پایین تر خواهد بود. شکل کلی بلوک از دیگر مواردی است که سبب تمایز بلوک ها خواهد شد. برخی از بلوک ها دارای محفظه هایی بر روی خود هستند و برخی ساختاری یک تکه دارند. در حالت کلی نیز انواع بلوک ها به دو نوع سنگین و سبک دسته بندی می شوند که بلوک های سبک امروزه مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند. شاید اندازه بلوک برایتان مهم باشد، بلوک ها از نظر اندازه نیز با یکدیگر تفاوت دارند. شرکت ما اقدام به تولید انواع اقسام بلوک های مختلف کرده و می توانید با کیفیت ترین ها را از آن خریداری نمایید.

 

بلوک aac چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از پرکاربردترین انواع بلوک ها را می توان بلوک aac دانست. این نوع بلوک ها از جمله بلوک سبک به شمار می روند و به دلیل ساختار بدون درز و شیاری که دارند در بخش های مختلفی از ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت بلوک aac به دلیل اینکه از موارد مختلفی تشکیل شده و قیمت سیمان متغییر است متفاوت خواهد بود. این بلوک ها دارای ذرات هوا در داخل خود است و به همین دلیل به عنوان عایق حرارتی و صوتی نیز از آن استفاده می شود. بلوک های aac در اندازه های مختلف تولید و ارائه می شوند و اصلی ترین متغیر آن، میزان ضخامت بلوک است که مقاومت دیوار را نشان می دهد. البتا بلوک aac را نمی توان برای دیوار های باربر استفاده کرد چرا که مقاومت و استحکام پایینی داشته و ممکن است تحمل فشار زیاد را نداشته باشد.

منظور از فوق روان کننده بتن چیست؟

 

 

منظور از فوق روان کننده بتن چیست؟

یکی از مواد افزودنی بتن را می توان فوق روان کننده ها دانست. روان کننده ها در سه نسل ارائه شده اند که فوق روان کننده های بتن را می توان نسل دوم از میان آنها دانست که محبوبیت بسیار زیادی دارد. فوق روان کننده بتن بر پایه نفتالین سولفونات بوده و باعث کاهش میزان استفاده از آب خواهد شد. توجه داشته باشید که این امر به هیچ وجه دلیلی بر کاهش مقاومت بتن نیست بلکه مقاومت بتن نیز با استفاده از آن افزایش پیدا می کند. فوق روان کننده بتن میزان آبدهی بتن را کاهش داده و وقت بیشتری برای پهن کردن بتن به شما خواهند داد. در صورت استفاده از این مواد می توانید قالب های سیمان را در مدت زمان کوتاه تری باز کنید. مقاومت فشاری بتن نیز افزایش پیدا کرده و از شکسته شدن بتن‌ جلوگیری خواهد شد. توجه داشته باشید که این ماده همانطور که از نام آن پیداست باعث روان شدن چشمگیر بتن می شود.

 

قیمت فوق روان کننده بتن

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد فوق روان کننده بتن از جمله محبوب ترین مواد افزودنی بتن به شمار می رود. قیمت یکی از مهمترین مواردی است که در خرید فوق روان کننده بتن باید مورد توجه قرار گیرد. در رابطه با قیمت فوق روان کننده ها نمی توان رقم ثابتی در نظر گرفت چرا که قیمت این محصول نیز به مانند تمامی لوازم دیگر نوسانات بسیاری داشته و ممکن است در روزها و هفته ها متغیر باشد. قیمت فوق روان کننده ممکن است تحت تاثیر کیفیت محصول نیز متفاوت باشد چرا که برخی از مراکز فروش مصالح ساختمانی به منظور جلب توجه، اقدام به فروش محصولات بی کیفیت با قیمت ارزان تر می کنند. به هیچ وجه نباید کیفیت را فدای قیمت کرده و این نوع محصول را برای استفاده خود خریداری کنید چرا که ممکن است نتواند تاثیر مطلوبی بر روی بتن بگذارد. البته باید بدانید که قیمت فوق روان کننده بتن در مقایسه با ویژگی های منحصر به فردی آن مناسب است.

 

 آشنایی با مواد افزودنی به بتن

آشنایی با مواد افزودنی به بتن

در انتخاب بتن نیز حتما باید دقت کافی داشته باشید چرا که بتن ها را نیز می توان از طرف مواد اولیه کاربردی در آنها به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هریک ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته و استفاده کردن از آنها برای بخش های مختلف امکان پذیر است. با اضافه کردن برخی مواد به بتن می توان ویژگی های آن را تغییر داد و به همین دلیل قبل از خرید بهتر است با برخی از اصلی ترین مواد افزودنی بتن آشنایی داشته باشید.

 

قیمت بلوک aac

قیمت بلوک aac به موارد مختلفی بستگی دارد و به همین دلیل نمی توان رقم خاصی برای آن در نظر گرفت. در حالت کلی بلوک های aac به دلیل مواد اولیه و همچنین پروسه زمان بری که برای تولید دارند میزان قیمت بالایی هم خواهند داشت و در صورتی که تمایل به خرید آنها داشته باشید هزینه بیشتری از بلوک های معمولی باید پرداخت کنید. اما گران بودن قیمت بلوک ها به دلیل کیفیت بالا و کاربردی که دارند با توجه به قیمت سیمان معقول است و می توانید برای بسیاری از مصارف ساختمانی خود اقدام به خرید آنها نمایید. شرکت های مختلف قیمت های متفاوتی برای محصولات خود در نظر می گیرند و شهر بتن به منظور جلب رضایت مشتریان خود، اقدام به ارائه محصولات با بهترین قیمت ها نموده است و می توانید باکیفیت ترین محصولات را با قیمت های مناسب خریداری کنید. پیشنهاد ما به شما بررسی قیمت روان کننده و قیمت زودگیر کننده است.

 

 بهترین روش خرید مواد افزودنی بتن

بهترین روش خرید مواد افزودنی بتن

برای خرید مصالح ساختمانی و مواد بتن راه های متفاوتی میش رو خواهید داشت و در حالت کلی این روش ها به دو نوع حضوری و غیرحضوری دسته بندی می شوند. روش حضوری، مراجعه به مراکزی است که در سطح شهر فعالیت می کنند. خرید از این مراکز به دلیل وقت گیر بودن کمتر مورد توجه قرار گرفته است. بهترین روش برای خرید مواد افزودنی بتن را می توان مراجعه به وب سایت های اینترنتی فروش دانست چرا که خرید از این مراکز به زمان کمتری نیاز داشته و خواهید توانست انواع اقسام محصولات مختلف را مورد بررسی قرار دهید. شهربتن یکی از مراکز معتبر فروش مصالح ساختمانی در فضای مجازی است که از طریق آن می توانید بهترین و با کیفیت ترین محصولات را با نازلترین قیمت ها خریداری نمایید.

 

 

 

فاطمی امین با بیان اینکه به صورت کلان برای تعدیل قیمت سیمان به موفقیت‌های خوبی رسیده‌ایم، تصریح کرده است: استان‌ها باید بیشتر از این پای کار بیایند و کار به صورت ویژه مورد توجه واقع شود.

ترکیدن حباب قیمت سیمان امروز در بازار و منطقی شدن نرخ ها یکی از وعده هایی بود که رضا فاطمی امین، وزیر صنعت در در زمان کسب رأی اعتماد در مجلس مطرح کرد و حالا در روزهای شروع به کار دولت سیزدهم، این وعده محقق شده است.

فاطمی امین امروز در جلسه ای در مجلس که به منظور بررسی وضعیت بخش های تحت نظرش برگزار شد، در این مورد گفت: طبق قولی که در زمان رأی اعتماد به نمایندگان ملت داده شد، خوشبختانه قیمت بورس سیمان به نرخ پیش از قطع برق بازگشت و در بورس به کیسه‌ای ۲۵ هزار تومان رسید.

وی افزود: این در حالی است که بسیاری معتقد بودند وقتی نرخ کالایی در ایران بالا می‎‌رود، دیگر پایین نخواهد آمد اما این اتفاق خوشایند رخ داد

 

 

برگرفته از سایت https://shahrebeton.com/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.